Metody zarabiania

Projekty które tworzę jak wiadomo zarabiać mają na programach partnerskich. Jednak każdy w trochę inny sposób…

Projekt A jest w 90% skoncentrowany na jednym programie partnerskim. Zamierzam go co prawda „upiększyć” nieco reklamami Google AdSense lub im podobnym, ale nie zależy mi na zbytnim „obsmarowywaniu reklamami” tego portalu.

Projekt B będzie bardziej złożony. Nie wiem co prawda jaką formę ostatecznie przyjmie to, co mam teraz w głowie, ale zamierzam połączyć w nim co najmniej trzy programy partnerskie, a reklama kontekstowa będzie tu miała nieco większe znaczenie zarobkowe.

Na razie większych dochodów spodziewam się z projektu A i dlatego realizuję go w pierwszej kolejności. Czas pokaże czy miałem rację. Projektem B powinienem zająć się za około miesiąc.

2 comments ↓

#1 Kurs Biznesu on 06.05.10 at 13:16

z doświadczenia wiem, że nie ma co się rozmieniać na drobne. 2, góra 3 programy partnerskie, w tym przynajmniej jeden zachodni lub światowy, np. TWRPS.

#2 Michał Toczyski on 08.16.10 at 08:57

Ogromnym zainteresowaniem może cieszyć się kurs nt. alternatywy dla reklamy kontekstowej. Google pobierając ok. 70% prowizji czy też inne sieci reklamowe działające podobnie utrudniają czerpanie dużych dochodów z tych źródeł. Szczególnie, że reklamy są w modelu PPC, a nie płatności za wyświetlenie. Kurs: jak znaleźć reklamodawców? To sądzę, by sie sprzedawało.

Leave a Comment