Lech był pierwszy

Lech „Fioletowy Partner” Baczyński jest chyba pierwszym polskim partnerem, który swoją wiedzą na temat zarabiania w PP postanowił się podzielić organizując stacjonarne szkolenie na ten temat. Za niewielkie (moim zdaniem) pieniądze chce zdradzić swoje sekrety i pokazać Ci – jak zarabiać 5000 zł miesięcznie w programach partnerskich.

Blog Lecha śledzę od dłuższego czasu i jestem pewien, że kolega wie co mówi. Jedyne co mnie martwi, to że tak niską ceną zepsuje rynek szkoleń z PP (no i zwiększy mi liczbę konkurencyjnych partnerów ;)

Jeżeli jesteś stałym czytelnikiem tego bloga to pewnie z niecierpliwością czekasz na moje szkolenie z programów partnerskich. A jako że u mnie nie bardzo coś się w tej kwestii poruszyło* – mam moralne prawo i obowiązek polecić Ci szkolenie Lecha.

Jeżeli zadziałasz szybko – zdobędziesz szkolenie jeszcze taniej. Tylko do 26 września kosztować ono będzie jedyne 447 zł brutto. Według mnie to na prawdę niewiele – pod warunkiem że szkolenie będzie bardzo merytoryczne [a nie motywująco-perswazyjne ;)].

Szkolenie odbędzie się w Warszawie i w Krakowie. Masz więc możliwość wyboru gdzie Ci bardziej pasuje. A jeżeli jesteś z północy Polski – już niedługo i tu pojawi się event** na temat PP.

Pozdrawiam i zapraszam do Lecha.

* – plan szkolenia mam już od dawna opracowany, a jedyne co mnie powstrzymuje to mała liczba potencjalnych klientów, żeby można było to sprzedać w miarę niskiej cenie i osiągnąć satysfakcjonujący dochód. Jeżeli jednak masz wolnych kilka tysięcy złotych, jesteś zniecierpliwiony wiedzy i chcesz wykorzystać również moje doświadczenie – pisz śmiało. Możemy umówić się na coaching.

** – wieść gminna niesie, że jeden z najbliższych 3campów obfitować będzie w informacje dla partnerów przydatne ;)

1 comment so far ↓

#1 Marcin Godlewski - ProPartner.pl on 09.16.10 at 15:00

Lech był pierwszy – jednak Ja razem z Tomkiem Urbanem też się do szkoleń przygotowujemy. Na pewno będziemy robić je online, ale także mieliśmy zamiar zrobić zwykłe stacjonarne.
To że Lech nam się wbił w terminy spowodowało że przeniesiemy szkolenia stacjonarne na przyszły rok ;) ech…

Leave a Comment