Co to będzie?

Witam na blogu, w którym… nie, nie będzie to kolejny blog o zarabianiu w programach partnerskich pisany tylko po to, aby zwerbować partnerów na drugi poziom.

Ten blog to moja historia dwóch projektów internetowych, które będą zarabiały przez programy partnerskie minimum minimalną pensję płaconą pracownikowi na etacie.

Tylko dwa projekty i tylko 1317 zł brutto / m-c ?

Być może kasa nie jest powalająca, ale głównym celem projektu jest:

  1. Udowodnienie że można zarabiać w Polsce na programach partnerskich i w stosunkowo krótkim czasie (liczę ok. 3-4 miesięcy) stworzyć sobie źródło w miarę pasywnego dochodu.
  2. Stworzenie i ujednolicenie metodologii zarabiania w programach partnerskich, na podstawie której opracowane zostanie szkolenie z zarabiania w PP.
  3. Przedstawienie skalowalności biznesu opartego na PP. Liczę że za 3-4 miesiące projekty które opracuję będą pochłaniały nie więcej niż 1 dzień w tygodniu. Wobec tego powtarzając wypracowaną metodologię będzie można dojść do zarobków – bagatela – 6 585 zł / m-c !!! (nie wliczam weekendów;)

Dlaczego 660 zł / projekt?

Dwa projekty, które w najbliższym czasie stworzę będą dosyć pracochłonne, a nie spodziewam się z nich jakichś wielkich pieniędzy. Dlaczego?

Z mojego doświadczenia wynika, że prognozy optymistyczne się nie sprawdzają. 660 zł / m-c jest prognozą realistyczną. Nie zabieram się za projekty, z których zysk byłby mniejszy niż 500 zł /m-c. Dodatkowo wiem, że jeżeli z czegoś można wyciągnąć 500 zł, to można także i 1 000. A jeżeli można 1 000, to można też 2 000 :) Tak więc 660 zł/m-c to minimum, które muszę osiągnąć w pierwszym etapie.

Stawka ta uwzględnia także ryzyko. Może się bowiem zdarzyć, że jeden z pomysłów „nie wypali” i ciężko będzie wyciągnąć z niego nawet 300 zł / m-c. Wtedy bardziej skoncentruję się na drugim (bardziej dochodowym) projekcie.

Wszystko i nic.

Choć będę pisał bloga z zestawieniem moich postępów, przychodów i kosztów, nie podam konkretnie o jakie projekty chodzi. Niech to pozostanie zawodową tajemnicą ;) Zamierzam jednak dzielić się z Wami nie tylko suchymi informacjami.

Czas pokaże, jaka ostatecznie będzie forma tego bloga. Jednak już dziś zapraszam do jego subskrypcji :)

Kto za tym stoi?

Blog i projekty prowadzi Łukasz Jarzembowski – od lat związany z programami partnerskimi, marketingiem internetowym i programowaniem. Inspiracją do jego powstania był wpis Pawła Zinkiewicza.

3 comments ↓

#1 dedesek on 06.05.10 at 09:33

Zapowiada się bardzo ciekawie. Mam nadzieję, że Twoje wpisy pomogą w moich działaniach związanych z PP.

#2 Michał Toczyski on 08.16.10 at 09:43

Przewidujesz współpracę z właścicielami programów partnerskich, którzy chcieliby sprawić taki system e-learningowy dla swoich partnerów?

#3 Marcin Mukosiej on 12.22.10 at 02:10

Mam wiele pomysłów ale więcej niż 500zł/mc z jednego programu partnerskiego to prawdziwa przesada.

Lepiej budować wartość na blogu i później napisać ebooka i sprzedać go przez liste mailingową. W to już bardziej uwierzę.

Leave a Comment