Bez niedopowiedzeń

Żeby nie było niedopowiedzeń, od razu przyznam się do pewnych praktyk które zastosuję, a które przyspieszą (miejmy nadzieję) sukcesy projektów:

  1. Nie startuję od zera. Do stworzenia nowych portali będę wykorzystywał wcześniej napisane fragmenty kodu, a do ich promocji – posiadane już serwisy WWW.
  2. Koszty związane z projektami będę uwzględniał w momencie ich poniesienia lub – jeżeli były poniesione wcześniej – podzielę historycznie wydaną sumę na 2 i przypiszę do każdego projektu.
  3. Przychody liczone będą tak, jakby rozliczana była osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej. Koszty natomiast liczone będą brutto (z VAT).
  4. W trakcie budowy portali będę także realizował projekty poboczne. Będą to narzędzia pomocne w procesie zarabiania w PP. Oczywiście udostępnię je uczestnikom mojego szkolenia.

Ponadto jeżeli okaże się, że zarobki z nowo utworzonych portali będą na prawdę wysokie – zastrzegam sobie prawo do nie wydawania szkolenia na temat zarabiania w PP. Wszystko zależeć będzie od tego – ile chętnych będzie na szkolenie oraz od akceptowalnej ceny szkolenia.

Jeżeli więc jeszcze nie odpowiedziałeś na postawione przeze mnie pytania – zrób to teraz.

P.S. Jeżeli Ty również chcesz mieć łatwiejszy start w zarabianiu przez internet – już teraz zabierz się za tworzenie własnych stron internetowych lub bloga. Nie muszą one być koniecznie na temat, na którym zamierzasz zarabiać. Możesz to potraktować jako pole do nauki i eksperymentów. Dobrze by jednak było, aby Twój serwis/blog zdobył jakąkolwiek popularność ;) .

0 comments ↓

There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment